Marla Yemekçilik Sayfasına Hoş Geldiniz..

Hakkımızda

Vizyonumuz

Dinamik, yaratıcı, yenilenmeye açık, insana ve çevreye saygılı, dayanışmacı bir ekip ruhuna sahip, toplumda güvenilir ve saygın bir isim olmayı önemseyen bir anlayışla kurumsal kalitemizi maksimum seviyeye çıkarmak, oluşturduğumuz değerleri korumak ve geliştirmek başlıca hedefimizdir. Kalite politikamızın kusursuz bir şekilde yürütülmesi ve geliştirilmesi tüm MARLA YEMEKÇİLİK çalışanlarının sorumluluğu ve asli görevidir.

Misyonumuz

MARLA YEMEKÇİLİK olarak amacımız; sağlıklı ve lezzetli yemekler üretip, müşterilerimiz talepleri doğrultusunda hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini maksimize etmek, müşteri odaklı üretim ve hizmet anlayışıyla, toplu yemek üretimi sektöründe iddialı bir model olarak varlığını sürdürerek, pazar payımızı ve rekabet gücümüzü artırmaktır.

Yerinde Üretim

Kalite ve Operasyon Departmanlarımız, tesisiniz içerisinde yer alan mutfağınızı inceler ve ihtiyaçlara uygun bir proje oluşturularak iyileştirme çalışmaları yapar . Servis elemanları ve yöneticilerimizden oluşan bir ekibin devralarak işlettiği yerinde üretim mutfağınızda , kısa zamanda kalıcı çözümler üreterek geleneksel MARLA YEMEKÇİLİK kalitesinde ve lezzetinde yemek hizmeti sunarız.

Galeri

Hizmetlerimiz

Hizmet Politikamız

Marla Yemekçilik İş merkezleri , bankalar, sanayi kuruluşları, fabrikalar , okullar, hastaneler vb. kurumlara yönelik hizmet verir.

Çalışma Prensiplerimiz

Kuruluşunuzun mutfağını, Aşçılarımız, Servis elemanlarımız ve Yöneticilerden oluşan ekibimizle devralıp işletiyoruz. Merkezi mutfaklarımızda ürettiğimiz yemeği hijyenik ısı zinciri içerisinde istenilen yere ulaştırıp kendi elemanlarımızla servis ediyoruz. Yemekli düğün , nişan , mevlüt ve her türlü toplantı organizasyonu müşteri istekleri doğrultusunda istenilen yer ve saatte kendi imkan ve elemanlarımızla organize ediyoruz.

hizmet 1

  • Açıklama

Hizmet 2

  • Açıklama

Hizmet 3

  • Hizmet 3

Yemeklerimiz

Bu ayın yemekleri

Referanslar

Vizyon Göz
Hükümet Konağı(Mal Müdürlüğü)
Yeşilyurt Geri Dönüşüm Ltd.Şti
Topaktaş Geri Dönüşüm
Çataltaş Otel Ekipmanları
EsgiYurt Hurdacılık
Manay İnşaat
M.K Ata İnşaat
Karalar İnşaat
Ak Alçı
Suhulet Yedek Parça
Karaca Elektirik
Yayla Eczanesi
Bizz Collection

Tedarikçiler

Yörükoğlu Kırlar Kasabı
Banvit
Zeki Gıda
Tat Salça
Tat Bezelye
Kristal Mısır Özü Yağı
Oruçoğlu Ayçicek Yağı
Duru Bakliyatları
Berrak Bakliyatları
Knor Bulyon
Söke Un
Akdeniz Süt Ürünleri
Kevser Ekmek Fırını
Yufsa Yufka
Şeker Piliç

İletişim

Mesaj bırakın

İletişim bilgileri

+90 242 743 32 39

+90 544 432 00 07

Örnek Mah. 1540 Sk. No:2/A Manavgat/ANTALYA